Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема грошей чи не найкраще підходить для того, щоб виконувати задачі. Адже гроші – це те, з чим доводиться мати справу майже щодня, причому в цілком практичному сенсі. Саме тому вправи, в яких є сюжет, що описує ту чи іншу життєву ситуацію, повʼязану з грішми, дійсно добре розкриває цю тему. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься нова задачка. Їхні умови відрізняються між собою, сюжет різноманітний та оповідає про ту чи іншу ситуацію, в якій головну роль відіграють саме гроші. Наприклад, треба щось купити і розрахувати здачу, тобто від початкової суми відняти ціну за покупку. Або ж описується ситуація, в якій у дівчинки є певна сума грошей, а бабуся їй дарує ще – і треба порахувати, скільки грошей у дівчинки тепер. Тож задачок багато, і всі вони різні. Проте всіх їх обʼєднує саме грошова тематика. Дитина читає умови, після чого перекладає (подумки) сюжет на цифровий приклад, і знаходить відповідь на задане питання. Коли учень вводить відповідні числа у порожні клітинки, які відповідають числу гривень та копійок, то проходить на наступний етап, де на нього чекатиме нова задачка. Кожен сюжет супроводжується своїм набором ілюстрацій, які додають вправі більшої візуальної цільності та привертають увагу учня до її історії, стимулюючи увагу та памʼять.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.8
Задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися