Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри – не єдиний спосіб викладення на письмі інформації щодо кількості предметів. Окрім них також використовуються спеціальні слова – числівники. Вони не такі компактні, як цифри, але зручні, оскільки їхня форма дозволяє зрозуміти, що саме має на увазі автор повідомлення – чи то він називає кількість предметів, чи то пояснює, яким по порядку є той чи інший обʼєкт. У ході виконання даного завдання дитина буде тренуватись перекладати числівники на мову цифрових символів. На кожному етапі вправи на екрані таких числівників по два. Складність полягає у тому, що названі числа великі – вони мають розряд сотень, десятків та одиниць, і для кожного розряду своє слово. Учень співвідносить слова з розрядами і вводить відповідні цифри у порожні поля, які знаходяться біля кожного числівника. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де треба виконати аналогічне завдання з новими словами. Ця вправа має потрійне значення. По-перше, виконуючи її, дитина краще орієнтується у числах просто завдяки тренуванню. По-друге, учень вчиться співвідносити розряди числа з особливостями написання відповідних числівників. Нарешті, третя сторона корисного ефекту від завдання полягає у тому, що дитина, виконуючи його, поступово запамʼятовує правильне написання кожного числівника.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.6
Записуємо числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися