Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені тренуванню розпізнавати розряди у великих числах. Цього разу учень буде будувати з цифр число, користуючись вказівками щодо їхніх розрядів. На кожному етапі на екрані міститься новий опис числа. Він містить перелік всіх цифр, при чому біля кожної знаходиться вказівка про те, до якого розряду вона належить. Важливо, що цифри перемішані. Тобто 5, яка належить до одиниць, може знаходитись першою, а другою, наприклад, 8, яка належить до одиниць тисяч. Таким чином учень не зможе просто написати цифри у порожню клітинку під описом у порядку їх переліку. Необхідно орієнтуватись саме за описом. Щоб зробити це успішно, дитина має спочатку знайти крайні числа. Це одиниці та десятки тисяч, оскільки у ході виконання цього завдання дитина працюватиме з пʼятицифровими числами. Цифра, що називає десятки тисяч, має бути вказана в клітинці першою. Далі: одиниці тисяч, сотні, десятки та просто одиниці. Коли учень запише це число, то пройде на наступний етап. Крайні числа слугують «рамками», якими можна керуватись. Але починати вводити треба не з одиниць, а саме з найбільшого розряду, адже саме так пишуть числа – зліва направо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Записуємо число за розрядами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися