Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує немало способів ілюструвати дію множення. Наразі для дитини ця тема є новою, а тому – і відносно складною, адже вона вимагає глибокого розуміння. Проте насправді множення має полегшити роботу з числами, щоб знаходження загальної кількості обʼєктів було швидким і легким. На екрані перед дитиною міститься зображення групи однакових предметів. Вона, ця група, досить велика і містить значну кількість складників, які було б дуже важко порахувати. Окрім того, нема жодного розділення на підгрупи чи інші способи зробити сприйняття малюнка візуально простішим. Єдине, що можна зробити, аби швидко дізнатись кількість цих предметів, це, власне, використати множення. Якщо у ході виконання минулого завдання ця дія порівнювалась з додаванням, то тут вона постає самостійним інструментом для пошуку певного числа обʼєктів. Під малюнком є кілька математичних виразів, що містять дію множення. Вони є закінченими, відповідь відома. Учень має обрати той, який підходить до малюнка. Секрет у тому, що форма розміщення обʼєктів – прямокутник, отже, можна порахувати кількість предметів у горизонтальній лінії та у вертикальній. Саме ці числа й будуть множниками. Коли дитина здогадається про це, то залишиться тільки полічити дві сторони прямокутника і вибрати відповідний приклад, щоб пройти на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Множення за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися