Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учню вже доводилось повторювати послідовності, але цього разу дитина буде заповнювати їх, хоча і без привнесення у структуру особливих змін. У ході виконання даного завдання учень навчиться порівнювати послідовності та повʼязувати їх між собою. На екрані перед дитиною міститься два ряди обʼєктів, які мають певну послідовність розміщення своїх елементів. Взагалі ці послідовності однакові за кількістю та формою елементів, але є важливий нюанс: вони дзеркально неповні. Під тими клітинками, де у верхній послідовності є предмет, у нижньому ряді порожнеча, і навпаки. Учень має проаналізувати обидва ряди і за допомогою всіх елементів послідовностей, які має у своєму розпорядженні, доповнити обидва ряди. Зробити це буде досить легко. Просто дитина має у кожну порожню клітинку вставити той обʼєкт, який знаходиться над або ж під нею. Таким чином в кінці учень отримає дві повні послідовності, які будуть однаковими між собою. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Там треба буде виконати дії аналогічного характеру. Проте для урізноманітнення візуального ряду елементи послідовностей на наступному етапі завдання будуть вже іншими. Це можуть бути листочки, частинки пазлу, іграшки тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.3
Знайди наступну форму в шаблоні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися