Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень за допомогою попередніх вправ вже навчився впізнавати принцип створення послідовності, знає, як її побудувати, а також вміє створити її з різних фігур та обʼєктів. У ході виконання цього завдання дитина навчиться відновлювати послідовність, яка була порушена неправильним порядком складників. На екрані перед дитиною міститься зображення двох рядів фігур. Верхній є взірцем, готовою, правильно складеною послідовністю. Нижній є невдалою спробою її відтворити. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб поміняти місцями елементи нижньої послідовності так, щоб вона повністю копіювала верхню. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап до нової пари рядів з фігурами. Складність цього завдання у тому, що всі фігури відрізняються за кольором та розміром. Зрозуміти принцип утворення послідовності можливо тільки за умови аналізу на фоні верхнього ряду, адже в межах одного обʼєкти не повторюються. З одного боку це привертає увагу до вправи і урізноманітнює візуальну складову завдання. З іншого боку це дещо ускладнює виконання вправи, адже з великою кількістю зовсім різних обʼєктів і працювати відповідно трохи важче. Проте дитині, яка вже знайома з послідовностями фігур буде навіть цікавіше працювати саме таким чином.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.6
Знайди порядок у послідовності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися