Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки мати рівно стільки грошей, скільки треба для конкретної покупки, вдається рідко, дуже часто дитина буде стикатись і з поняттям решти. Оскільки, щоб купити певний товар, потрібно мати стільки ж грошей, скільки він коштує, або більше, щоб отримати цю решту від продавця, дуже важливо правильно її рахувати, аби уникнути помилок. Цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання описується певна ситуація. Обставини різні (сюжет супроводжується ілюстраціями, які підкреслюють різноманіття сюжетної складової вправи), а також цифри, проте суть одна: персонаж робить покупку за певну суму, йому повертають решту. Наявність цього персонажу не випадкова – він має додавати вправі більшої інтерактивності. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб підрахувати цю решту. Для цього необхідно використати початкову суму грошей персонажа як зменшуване, а ціну – як частку. Тоді залишається тільки виконати дію віднімання, щоб переконатись, чи правильно дали решту, тобто різницю. Коли учень відповідає на це питання, то проходить на наступний рівень, до нового аналогічного завдання. Рахувати слід уважно, памʼятаючи про копійки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.11
Решта
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися