Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність може будуватись за різними правилам і законами – все залежить від конкретного випадку. Єдине, що можна назвати спільним для всіх рядів обʼєктів, які можна назвати цим терміном, так це наявність певної системи послідовного розміщення елементів послідовності. Зокрема, вони бувають зростаючими. Саме з такими послідовностями і познайомиться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься дві такі. Під меншою знаходиться більша, а під ними обома – ряд порожніх клітин, яких на одну більше, ніж в ряду зверху, і на дві – ніж в найвищому ряду. Отже, як може зрозуміти дитина, кожний наступний ряд більший за попередній на один елемент послідовності. Учень вивчає і порівнює ті дві, які наявні на екрані. Дитина має зрозуміти внутрішню логіку побудови кожної з них. Також учень повинен звернути увагу на те, що в них є спільного, а що – відмінного. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти ті фігури, число яких на кожному наступному етапі вправи збільшується. Цим і має скористатись учень. У останній ряд дитина має сама ввести потрібні фігури. Робити це треба не безсистемно, а керуючись правилами цієї послідовності, збільшивши кількість її елементів саме там, де друга послідовність більша за першу. Коли учень це зробить, то пройде на новий рівень до аналогічного завдання з новими фігурами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.2
Зростаюча послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися