Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Така річ як календар є дуже корисною для повсякденного використання, адже допомагає орієнтуватись у часі не просто у масштабах однієї доби (як годинник), а й у масштабах місяців, років, дізнаватись про те, яким днем тижня був, скажімо, сьомий або ж десятий день того чи іншого місяця тощо. Це дозволяє розробляти власний розклад та більш ефективно працювати з часом. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з календарем для того, щоб закріпити правила написання і відмінювання числівників. Учень вже вміє користуватись календарем, і тепер це вміння має набути правильного словесного оформлення. На екрані зображення того чи іншого персонажа, який вивчає календар. У ньому виділено один з днів. Школяр має проаналізувати дату, тобто те, який день місяця було виділено. Для цього дитина просто аналізує цифру і змінює граматичну форму відповідного числівника таким чином, аби вона відповідала на питання, яке зображено над малюнком. Питання можна сформулювати як «який або котрий день?». Учень вписує відповідь у робочу зону, що знаходиться під завданням і над малюнком. Всього у місяцях від двадцяти восьми до тридцяти одного дня, тож, рухаючись між етапами (адже на кожному з них на календарі буде виділено іншу дату), дитина опрацює відмінювання багатьох двоцифрових чисел, тренуючись граматично їх змінювати відповідно до питання, на які вони мають відповідати. Головне тут – уважно читати завдання. Наприклад, якщо там питається «який день на календарі виділено», то цифру «18» слід описати числівником у формі «вісімнадцятий», а якщо питання ставиться іншим чином, то учень має відповідно до нього змінити й граматичну форму числівника-відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Гра «Календар»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися