Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здатність мовних конструкцій до більш лаконічної або навпаки – більш докладної взаємної заміни є однією з особливих рис мови, дуже корисною у спілкуванні та цікавої з академічної точки зору. Зокрема, особливий інтерес представляє прислівник, адже ці слова можуть собою замінювати цілі фрази та речення. У ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься робити саме це. На екрані перед дитиною є зображення робочої зони, де міститься ціле речення. Попри те, що кожне зі слів у його складі має своє лексичне значення, речення є цілісною структурою внаслідок наявності однієї загальної думки. Її цілком можна переказати одним словом – прислівником. Поряд з робочою зоною з цим словом міститься зображення художника. Його мольберт – ще одна робоча зона, поки що порожня. У ній міститься каркас для цього прислівника. Робота зі словами для живописця – щось новеньке, тож дитина має допомогти йому знайти прислівниковий еквівалент цілій фразі. Учень аналізує значення речення, розуміючи, що саме воно намагається передати – певний час, обставину, місце тощо. Після цього вписує прислівник у каркас на мольберті митця. Наявність цього персонажа мотивує дитину, посилюючи інтерактивність вправи. Єдина підказка для учня – це кількість клітинок у каркасі для кожної – одна літера, відповідно дитина відразу розуміє, скільки букв має бути у прислівнику. Однак, саме слово вона підбирає сама. Таким чином ця вправа розвиває словниковий запас учня, присвячений словам, які належать до даної частини мови. Коли школяр впише прислівник у клітини, то пройде на наступний етап завдання до нового подібного випадку. Різноманіття фраз та еквівалентних їм поодиноких прислівників і є тим, що посилює цікавість дитини до цієї частини мови.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
Замінюємо вислів одним словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися