Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числівники – одна з найбагатших частин мови. Справа в тому, що вони використовуються для того, щоб називати числа, а їх, як відомо, безмежна кількість, бо як тільки вдається дійти до умовного останнього, до нього завжди можна додати одиницю, хоча, звісно, кількість назв чисел та їх розрядів обмежена потребами людей, тож на практиці числівників не так багато. Однак, якщо вони називають дійсно числа, вже на рівні кількох десятків, то часто необхідним є роздільне написання. Воно використовується тоді, коли в описаному числі є кілька розрядів. Для кожного – свій числівник, а інколи й свої правила вираження й відмінювання. На екрані перед учнем міститься зображення двох робочих зон. В одну слід додати числівники, які написані правильно, а в іншу – ті, де школяр помітив якусь помилку в написанні. Кожна робоча зона належить своєму персонажу, наявність яких додає вправі більшого різноманіття. Числівники знаходяться під ними. Дитина має уважно та послідовно проаналізувати кожен з них, аби вирішити, чи не було допущено помилок у написанні. Відповідно до висновків щодо цього дитина й відправляє це слово до однієї з двох зон. Коли школяр розприділить всі числівники на екрані, то пройде на новий етап завдання до нового набору слів, що належать до цієї частини мови. З ними треба буде виконати аналогічні дії. Акцент робиться саме на тому, що кожен розряд великого числа називається своїм числівником, що пишеться окремо. Наприклад, «шістдесят два» або «тридцять вісім», де перше слово означає розряд десятків, а друге – називає одиниці. Однак, дитині варто звертати увагу й на правопис загалом, наприклад, на випадки подвоєння або використання апострофу. Це дозволить уникнути більшості помилок в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Розподіляємо числівники за написанням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися