Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що прислівник особливий тим, що не має звичних граматичних категорій на кшталт роду, числа, часу, особи тощо. Єдина можливість для зміни прислівника споріднює його з прикметником. Йде мова про ступені порівняння. Власне, це не дивно: прикметник означає ознаку предмету, а прислівник – ознаку дії, стану чи іншої ознаки. Тим не менше, не всі прислівники, як й не всі прикметники, можуть змінюватись за ступенями порівняння – лише ті, для яких це допустимо лексично. При цьому при вживанні прислівників в тому чи іншому ступені часто зустрічаються помилки. Завдання має акцент на сюжетній основі, яка робить вправу більш інтерактивною та цікавою для виконання дитиною. На екрані перед учнем міститься зображення двох речень. Вони – результати експериментів чаклунки, яка зображується поряд. Симпатична відьмочка працювала над перетворенням звичайних прислівників у такі, що відрізнялись би від початкових за ступенем. Одне речення з таким прислівником вжито без помилок. В іншому цей же прислівник містить помилку в написані. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити, який з випадків є, власне, помилкою. Таким чином школяр допоможе чаклунці. Дитина аналізує обидва речення. Вони відрізняються за іншими членами, окрім прислівника, спільного для них обох. Коли школяр знаходить випадок, де було допущено помилку, то виділяє його – та проходить далі на наступний етап завдання. Оскільки у прислівників нема закінчень, всі подібні зміни відбуваються в суфіксах, де спостерігається чергування або додавання приголосних і голосних.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Шукаємо помилку в реченнях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися