Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Однорідні члени речення – це слова, що грають однакову синтаксичну роль при тому, що їхнє лексичне значення не є тотожним або навіть близьким. Такі члени речення більш повно розкривають ту думку, що закладена у цій синтаксичній конструкції. Працюючи з однорідними членами речення, треба бути уважними до того, що такі слова мають бути пов’язаними з однією умовною темою, наприклад, описувати один і той же предмет або обставини однієї певної дії тощо. Однорідні підмети мають бути пов’язані з одним присудком, тобто з однією дією; однорідні присудки мають називати дії, які виконує один підмет. Відповідно, для того, щоб виділити такі слова, необхідно скористатись відбором за питаннями – адже однорідні члени речення мають відповідати на одне й те ж питання, що їх і пов’язує. Таким підбором питань і займеться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу завдання. Дитина уважно читає речення і до кожного слова ставить питання. Знайшовши слова, що відповідають на однакові питання, дитина з-поміж варіантів, які знаходяться під реченням, має також вибрати це питання. Таким чином робота має два рівні: з реченням та з питанням до однорідних його членів. Коли школяр виділяє і слова, і питання, то проходить на новий етап, де аналогічним чином треба буде опрацювати вже інше речення. Однорідними членами можуть бути як підмет з присудком, так і будь-які другорядні члени, тож різноманіття ситуацій та випадків є запорукою того, що цікавість дитини до виконання завдання лише збільшуватиметься з кожним етапом. А наявність додаткових персонажів, що зображуються на екрані, посилює інтерактивність завдання.  

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Ставимо питання до однорідних членів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися