Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Випадки використання однорідних членів речення є не лише специфічними з синтаксичної точки зору, а й є особливими для роботи на рівні пунктуаційних знаків. Речення, яке ускладнене однорідними членами, являє собою чи не першу для учня мовну конструкцію, яка може  вимагати кількох різних розділових знаків, які в свою чергу виражають ті чи інші відносини між словами. Безпосередньо між однорідними членами ставиться кома. Якщо ж до кожного з таких слів додається ще конструкція, то між ними доцільно поставити кому з крапкою. У випадках, якщо однорідні члени речення являють собою перелік, то після слова, яке їх узагальнює, ставиться двокрапка. Якщо ж після переліку речення продовжується (або словом-узагальненням, або просто іншою конструкцією), то після однорідних членів речення ставиться тире. У ході виконання цього завдання дитина розбиратиметься з цим різноманіттям. На екрані перед учнем міститься речення з однорідними членами – нове для кожного етапу завдання. Речення закінчується крапкою, але інших пунктуаційних знаків нема. Набір їх варіантів знаходиться під реченням. Дитина уважно читає фразу, після чого у потрібні місця між словами переносить ті розділові знаки, які потрібно. Коли школяр таким чином доповнює і завершує правильний вигляд речення, то проходить на новий етап до іншої конструкції для опрацювання. Попри те, що речення різні, вони завжди містять однорідні члени, і робота з розділовими знаками пов’язана з ними. Таким чином дитина ознайомиться з різноманітними формами, які можуть прийняти однорідні члени речення та тим, які знаки й у яких випадках слід вживати, щоб правильно донести думку фрази. Кожне речення супроводжується кількома ілюстраціями.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.9
Ставимо розділові знаки при однорідних членах речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися