Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки числівники належать до іменникової групи частин мови, може здатись, що вони грають другорядну роль у спілкуванні. Однак, це не так – числівники, як і будь-які інші слова, не можуть бути зайвими, вони є частиною великої системи, де кожен елемент має значення – мови. Числівники зустрічаються нам значно частіше, ніж ми вважаємо, і у ході виконання цього завдання дитина переконається в цьому. Числівники є словесним «перекладом» мови цифр, тобто вони називаються цифри словами, які мають лексичне значення та граматичні категорії. Числівники виникли значно раніше, ніж цифри (які є скоріше просто шифром, умовними позначками для лаконічної передачі інформації, яку передають кількісні числівники), а не навпаки. І одна з життєвих ситуацій, з якою ми стикаємось буквально щодня, і яка має звʼязок з числівниками – це вимір часу. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох аналогових годинників. Аналогових – тобто таких, де є стрілки: та, що вказує на години, зазвичай коротша, а довша – та що вказує на хвилини. Секундна стрілка в контексті завдання ігнорується, і не зображується, аби не збивати школяра. Годинників кілька, і всі вони показують різний час. Над ними міститься формулювання завдання. Там вказано точний час, наприклад, «пʼятнадцять годин і сорок хвилин». Важливо, що час вказано словами, себто числівниками. Дитина має знайти годинник, який показує його. Для цього учень має згадати, що означає комбінація стрілок і чому у добі двадцять чотири години, а на аналоговому годиннику лише дванадцять чисел-позначень. Коли школяр знайде потрібний годинник, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій, але годинники, як й числівники у завданні, будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Вибираємо потрібний годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися