Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синонімія – явище, при якому кілька слів, які відрізняються за написанням та звучанням, мають відносно близьке лексичне значення. Ці слова не є спільнокореневими або історично повʼязаними у більшості випадків, але у деяких контекстах вони можуть взаємно заміняти одне одного. Синонімія властива всім словам, що належать до самостійних частин мови, в тому числі і для прислівників. Прислівники – слова, які означають ознаку дії, стану або ознаку іншої ознаки, відповідаючи на питання «як?», «де?», «коли?» тощо. Вони не змінюються граматично, не маючи закінчення, але відсутність різноманіття граматичних форм компенсують кількістю. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення двох робочих зон. На одній – набір прислівників, різних за лексичним значенням, однак тематично повʼязаних. Серед них виділяються синоніми, тобто слова дійсно близькі, хоча не обовʼязково повністю тотожні. Інша робоча зона порожня. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перенести до порожньої робочої зони прислівники-синоніми. Коли школяр це зробить, то пройде на новий етап, де аналогічним чином треба буде опрацювати інший набір прислівників. Учень має сам зрозуміти, які з наведених слів є синонімами. Складність у тому, що всі вони тематично близькі, наприклад, повʼязані з переміщенням у просторі, але лише деякі з них можуть іноді заміняти один одного, означаючи, скажімо, неочікуваний рух або наближення. Рухаючись між етапами та встановлюючи такого роду звʼязки між словами, дитина навчиться точніше розуміти відтінки лексичного значення прислівників. А наявність персонажа, котрий знаходиться між робочими зонами, посилює інтерактивність завдання.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Визначаємо близькі за значенням прислівники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися