Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівники – це самостійна частина мови, яка означає ознаку дії, стану або іншої ознаки та відповідає на велику кількість питань, серед яких: «як?», «де?», «коли?», «яким чином?» та інші. Прислівники не змінюються граматично, окрім хіба зміни за ступенями порівняння, але на це здатне не кожне слово, що належить до даної частини мови – все залежить від його лексичного значення. Різноманіття прислівників є досить великим. У ході виконання цього завдання дитина побачить, як вони поєднуються у реченні. Вже відома учневі особливість слів, що належать до цієї частини мови, полягає у тому, що прислівники не змінюються граматично, відповідно вони ніяк не узгоджуються з дієсловами, яких вони описують. На екрані перед дитиною міститься зображення двох речень. Кожне винесено у свою окрему робочу зону. Учень аналізує обидві синтаксичні конструкції та вибирає ту, де є однорідні прислівники. Однорідні – тобто такі, котрі, маючи різне лексичне значення, грають однакову синтаксичну роль. Для того, щоб знайти їх, школяр аналізує речення, відшукує дієслово та ті слова – які його описують. Якщо їх два і більше – то це однорідні прислівники. Вони мають відповідати на питання «як?», «де?», «коли?», «яким способом?», «чому?» тощо. При цьому прислівники мають характерні для них суфікси, наприклад, у словах «тихо», «мило», «стрімко» це суфікс «о», а от закінчень прислівники не мають. Ще один спосіб їх знайти в реченні полягає у тому, що між однорідними членами має бути або кома або особливий поєднуючи їх сполучник типу «і», «й», «та» тощо. Дитина знаходить пару слів, між якими вони є, і аналізує їх. При цьому важливо однорідні прислівники не переплутати з однорідними іменниками, прикметниками тощо. Такі своєрідні «пастки» у реченнях будуть.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Визначаємо речення з однорідними прислівниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися