Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість прислівників в тому, що вони – єдині самостійні слова, які не змінюються граматично. Кожен прислівник має лише одну початкову форму, і лише деякі з них можуть, подібно прикметникам, змінюватись за ступенями порівняння, але ані іменникових (на кшталт роду, числа та відмінку), ані дієслівних (типу часу, особи) граматичних категорій у них нема. Відсутність цих категорій прислівники компенсують величезним різноманіттям значень та питань, на які вони відповідають. Це робить їх незвичними, а роботу з ними – трохи складнішою, принаймні на початку. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розпізнавати прислівники в тексті. Загалом, перша вправа, присвячена новій частині мові, завжди має цю форму, однак, якщо здебільшого така вправа має просто переорієнтувати увагу дитини на новий вид слів, то ця має більш істотне практичне значення, адже дозволяє краще навчитись відрізняти прислівники від інших частин мови. На екрані перед школярем міститься текст, що складається буквально з одного простого, але досить поширеного речення. У ньому неодмінно є прислівник, хоча б один, і завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб проаналізувати кожне слово у цій конструкції та знайти прислівники. Для цього дитина аналізує питання, на які відповідають слова. Однак, у випадку з прислівником питань дуже багато, тому важливо, аби учень зрозумів, що слова, які належать до цієї частини мови, майже завжди повʼязуються з дієсловами, як прикметники з іменниками – прислівники характеризують дію. Відповідно слово, що описує дієслово, і є прислівником. В рідкісних випадках прислівник може описувати прикметник, але ніколи – іменник.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Знаходимо прислівники в тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися