Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно з лексичним значенням слова можуть групуватись у досить великі об’єднання. І йде мова не тільки про синоніми, тобто слова, що мають близьке значення при різному написанні, а й просто про ті мовні конструкції, які використовуються при спілкуванні на певну тему. Вони можуть означати зовсім різні речі, але оскільки мають тематичне об’єднання, то і групуються разом, і асоціюються між собою у свідомості людей. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з такими словами, об’єднаними тематично. На екрані зображено казкову фею. Вона справжня лісова царівна. Поряд з нею росте великий чарівний дуб, в який вона ховає зайві слова, які відрізняються за значенням від інших у ряду. По іншу сторону від дерева, власне, ці слова й знаходяться. Дитина їх читає і згадує, що вони називають та означають. Коли учень вирішує, яке слово зайве, то натискає на нього, після чого воно переміщується у спеціальне дупло. Учень, допомагаючи таким чином феї, проходить на наступний етап, де слова вже будуть інші, але знову ж таки у групі мовних конструкцій, об’єднаних темою, буде одне слово, що відрізняється від інших.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Четвертий зайвий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися