Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Закінчення слова, що належить до більшості самостійних частин мови, визначає його граматичне значення, тобто рід, число тощо. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься самостійно дописувати потрібне закінчення у словесну конструкцію, щоб вона була правильною. При цьому дана вправа присвячена закінченню дієслів у минулому часі, які мають рід і число. На екрані зображено певну ситуацію. Учень роздивляється деталізований малюнок та аналізує його. Після чого залишається відповісти на питання, що ставиться до ілюстрації: що робили зображені на ній персонажі? Більша частина відповіді вже є, залишається дописати тільки закінчення дієслова, яке має узгоджуватися з числом персонажів та їхнім родом. Наприклад, якщо зображені підстрибуючі хлопці (двоє-троє), то до слова «стриба…» треба дописати закінчення «…ли», але якщо хлопчик був би один, то тільки «…в». Таким чином дитина вчиться самостійно узгоджувати слова у словосполученні за характерними граматичними особливостями кожного. І навіть якщо учень десь помилиться, то все одно пройде до наступного етапу, просто правильна відповідь спочатку зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Дописуємо закінчення слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися