Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Певні ознаки є дуже важливими для розпізнавання деяких об’єктів та навіть істот. Справа в тому, що здебільшого прикметники (слова, які й передають ці ознаки, називаючи їх) є загальними. Скажімо, бурим може бути й кіт, і пес. Але для деяких істот та чи інша риса стала настільки закономірною, що асоціюється саме з ними. Наприклад, окремий вид ведмедів так і називається «бурий ведмідь», адже всі тварини, що належать до цього виду, мають саме такий окрас шерсті. За допомогою цієї вправи учень вивчить низку випадків, коли за прикметником можна вгадати тварину. На екрані перед дитиною є зображення кількох істот. Всі малюнки виповнені у приємному стилі, яскраві та деталізовані. Посередині екрану, в центрі, є прикметник, який характеризує одну з цих тваринок. Завдання дитини полягає у тому, щоб, проаналізувавши зображення, вибрати – яку саме. Зробити це дуже легко, адже наведена риса притаманна тільки одній істоті з усіх, зображених на екрані. Коли учень робить свій вибір, то, незалежно навіть від того, наскільки він правильний, переходить на наступний етап, де будуть інші істоти та новий прикметник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Гра "Хто це?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися