Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Багатств української мови виражається у багатьох аспектах її використання. В тому числі й у можливості за допомогою прикметника описати об’єкт фактично з будь-якої сторони. Це означає, що різні прикметники дають змогу описати один й той самий об’єкт не тільки ззовні, а й (якщо йде мова про живу істоту) зсередини, з точки зору її характеру та моральних якостей. На прикладі цієї вправи дитина тренуватиметься робити саме це, а використовувати вона буде казкових персонажів. На екрані перед дитиною зображено ілюстрацію до певної казки. Малюнок дуже деталізований, всі персонажі легко впізнати за характерними тільки для них рисами, окрім того, описуються ще й найбільш відомі епізоди з казок, які діти запам’ятовують краще за все. При цьому на екрані один персонаж добрий, тоді як інший – злий. Над малюнком є завдання, у якому вказано, якого саме персонажа має необхідно знайти. Коли дитина обирає з-поміж двох героїв того, якого треба, то проходить на наступний етап. На новому рівні змінюється не тільки завдання (відбувається чергування прикметників: добрий чи злий, позитивний герой чи негативний), а й казка. Завдяки цьому інтерес до виконання вправи тільки зростає з кожним рівнем.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Гра "В гостях у казки"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися