Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники – це слова, які називають певні риси предметів, а також їхні якості, характеризуючи об’єкти з різних сторін. Для використання у повсякденному житті є дуже важлива диференціація предметів на їстівні або неїстівні. Дитині дуже важливо вміти правильно користуватися цими прикметниками, визначаючи, які об’єкти можна вживати у їжу, а які – ні. Саме тренуванню цього вміння й присвячено цю вправу. На екрані перед дитиною зображено прилавок магазину. Об’єкти, які там знаходяться у хаотичному порядку, можуть бути як їстівними, так і ні. Над малюнком є завдання, у якому прямо називається, які саме об’єкти має обрати дитина та перемістити до себе у кошик. Учень читає завдання, аналізує предмети, які бачить на прилавку, та обирає ті, що підходять під названий прикметником критерій. Після цього дитина проходить на наступний етап, де на цьому ж прилавку будуть інші предмети. Всі малюнки досить деталізовані, яскраво зображені та відрізняються одне від одного за кольором і формою, щоб рух між етапами та поява на кожному рівні нових ілюстрацій дійсно могла зацікавити учня. І навіть якщо учень помилиться і зробить не правильний вибір, то все рівно продовжить виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.3
Гра "Їстівне/неїстівне"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися