Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Образність української мови дозволяє дуже метафорично виражати думки, почуття та повідомляти ту чи іншу інформацію. Для цього використовується велика кількість засобів, один з яких – сталі вирази. Це словосполучення, елементи якого набувають певного значення тільки у цій конкретній комбінації. Якщо дані словосполучення роз’єднати, то кожне слово буде означати зовсім інше, ніж те, що вони означали разом. Завдяки цій вправі дитина не тільки ознайомиться з такими сталими виразами, а й навчиться замінювати їх одним словом. На екрані перед учнем міститься такий от сталий вираз. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб розшифрувати його значення, замінивши його менш образним словом. Варіантів є калька. Учень обирає один, який вважає правильним. Після цього дитина проходить на наступний етап, при чому не залежно від того, чи дійсно правильно учень відповів на подане питання. У випадку помилкової відповіді дитина теж проходить далі, просто спочатку бачить на екрані вірний варіант. Це завдання дозволяє і розширити свій словниковий запас, і зробити дитячу мову більш насиченою образами, і навчитись правильно їх розуміти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Кажемо одним словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися