Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі предмети навколишнього світу зовнішньо схожі на інші. Це викриває глибокий взаємозв’язок між різними об’єктами або навіть між людиною та природою. Наприклад, літак за формою схожий на птаха, теж має крила, як і витягнутий корпус. Відповідно, можна здогадатись, що саме пернаті істоти надихали авіаконструкторів. І такий зв’язок простежується з багатьма предметами. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з таким зв’язком. На екрані перед учнем міститься кілька ілюстрацій. Всі вони різні, але одна з них схожа за формою силуету на малюнок, який зображено над ними. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти та виділити саме цей малюнок. Зробити це дуже легко – для вірної відповіді достатньо просто правильно проаналізувати те, що дитина бачить перед собою. Але суть завдання полягає в іншому. Кожен об’єкт підписано словом, яке цей предмет називає. Таким чином, дитина, виконуючи вправу, розширює словниковий запас і розвиває асоціативне мислення. Коли учень робить свій вибір на користь того чи іншого об’єкта, то переходить на наступний етап завдання, де зіштовхнеться вже з новим предметним рядом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Хто на що схожий?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися