Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема вивчення голосних та приголосних є не надто різноманітною, але важливою. Зберегти цікавість до неї можливо тільки у випадку, якщо присвячені їй вправи будуть різноманітними. У ході виконання цього завдання дитина буде закріплювати свої знання літер і звуків, працюючи з образами тварин, – а ця тема дуже цікава дітям. На екрані перед учнем зображено повноцінну картину: осінній ліс, в центрі малюнка пеньок, а над ним – гілочка. Також там зображено звірів або птахів. Дитина знає назву кожного. Стиль зображення приємний, а ілюстрації деталізовані. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб він знайшов та посадив на пеньок ту тваринку, назва якої закінчується на приголосний звук. Незалежно від того, чи правильний вибір зробила дитина, вправа продовжується, і на наступному рівні завдання перед учнем вже інші тваринки. Їхнє різноманіття з одного боку дає дитині можливість тренуватись у розпізнаванні голосних і приголосних, а з іншого – посилює цікавість до вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.9
Назва тварини, що закінчується приголосним звуком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися