Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Голосні та приголосні звуки відрізняються одне від одного за звучанням: у творенні перших приймає участь виключно голос, тоді як для вимови других до голосу додається ще й шум. Але як приголосні, так і голосні на письмі позначаються за допомогою літер, здебільшого по одній на звук. У ході виконання цієї вправи дитина буде повторювати та закріплювати свої знання про ці літери. На екрані перед учнем міститься слово, кожна літера якого зображена іншим кольором. Також на малюнку є червʼячок – казковий персонаж. Він може читати книжку, або щось писати у блокноті – його поза та вигляд змінюються з кожним рівнем завдання. Цьому персонажу й треба допомогти. Учень має виділити у слові або всі приголосні, або всі голосні – в залежності від конкретного завдання до рівня вправи. Коли дитина виділить всі потрібні літери, то проходить на наступний етап, де бачить інше слово.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Обери літери, що позначають голосні/приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися