Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Антоніми – це слова, які протилежні за значенням. Вони можуть означати чи називати речі або явища, котрі асоціюються з протилежностями. Це можуть бути як природні явища, так і емоційні стани. Наприклад, «радість» і «горе» – слова, які називають емоції і сприймаються як антоніми, а «зима» і «літо» є двома сезонами, які радикально відрізняються за умовами і протиставляються у календарі. У ході виконанні цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з антонімами. На екрані перед учнем звичайне речення, яке, тим не менш, може мати не одну граматичну основу. Учень читає його і шукає слова, які протилежні за значенням. Це можуть бути як підмети, що протиставляються одне одному (а тому між граматичними основами є сполучник «а»), або й інші слова з протилежним значенням. Коли дитина успішно їх знаходить, то проходить на наступний етап вправи, де треба виконати дії аналогічного характеру, тільки вже речення, як і слова, будуть іншими. Кожен етап супроводжується своїми ілюстраціями, які зображують те, що в реченні повідомляється. Таким чином посилюється інтерес дитини до виконання вправи, а урок краще запам’ятовується на майбутнє.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Обираємо протилежні слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися