Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники – це слова, що належать до самостійної частини мови, які означають якість предмету та відповідають на питання «яке?», маючи граматичні категорії, які тотожні аналогічним у іменника: рід, число та відмінок. Прикметники виконують роль головних слів для уточнення якостей предметів, які називають за допомогою іменників. Саме прикметники дають характеристики і саме завдяки ним є змога впізнати предмет за певною рисою, не знаючи конкретної його назви. На екрані перед дитиною зображено театральну сцену. На ній є кілька акторів. Вони відрізняються між собою за ролями, зростом, зовнішністю. Учень має виділити деяких з них, і критерієм для вибору слугує саме наявність у деяких акторів певної характеристики, яка називається прикметником. Наприклад, обрати тільки акторів, вбраних в зелений одяг. Коли учень обирає саме їх, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії вже з іншими артистами. Змінюється й прикметник, який слугував орієнтиром. За допомогою цієї вправи дитина бачить, як можна використовувати прикметники не тільки у спілкуванні, а й з конкретною метою, скажімо, для вірного вибору за певним критерієм.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Обираємо акторів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися