Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого значення слова визначається саме порядком розташування у його структурі певних літер, а також тим, що за букви входять до його складу. Але в українській мові існує ряд слів, що пишуться абсолютно однаково, бо містять у собі однакові букви у тому ж порядку, а значить – і однакові склади. Проте вони мають зовсім різні лексичні значення. Їхня відмінність полягає у тому, що наголос падає на різні склади. В залежності від цього відрізняється і значення. На екрані перед учнем знаходиться зображення певного слова. Над тою чи іншою голосною стоїть знак наголосу. Згідно з ним учень має прочитати слово вголос. В якості підказки також над словом розташована кнопка, натиснувши на яку дитина почує правильне звучання цього слова. Під ним є два словосполучення. В першому використовується один варіант наголосу (а відповідно з ним і певне значення), а в другому – інший. Над словосполученнями розташовані відповідні малюнки, один з яких і має обрати дитина. Після цього починається наступний етап, де буде вже інше слово, чиє значення також залежить від наголосу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Обираємо малюнок до слова за наголосом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися