Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синоніми – це слова, які при абсолютно різному написанні (оскільки вони мають різне походження та будову) мають подібне лексичне значення. Цікава особливість синонімів української мови полягає у різній мірі цієї подібності. Є синоніми, котрі зовсім тотожні, а є такі, котрі називають близькі за значенням явища, між якими все ж можна знайти різницю. Перші вживати разом – це фактично тавтологія. Тоді як використання других у одному реченні дозволяє краще розкрити суть питання або більш повно зобразити той чи інший об’єкт. На екрані перед дитиною є речення. У ньому такі часткові синоніми використовуються саме для більш докладного зображення і розкриття питання з кількох сторін. Завдання, що ставиться перед дитиною, досить просте і полягає у тому, щоб виділити такі слова. Для цього учень читає речення і аналізує кожне зі слів за сенсом, підбираючи, які з них є синонімічними. Коли дитина натискає на слова, які, як вона вважає, і є такими частковими синонімами, то проходить на наступний етап, де речення буде вже інше. І навіть якщо учень помилиться, то все рівно пройде на новий рівень, просто спершу на екрані з’явиться вірний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Обираємо схожі за значенням слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися