Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Милозвучність української мови досягається завдяки кільком її аспектам. Один з них – уникнення збігу  великої кількості приголосних у більшості слів. У багатьох словах обидва типи звуків представлені у рівній пропорції. Саме такі слова, що мають однакову кількість як голосних, так і приголосних, має шукати дитина в ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься малюнок, на якому зображено двох дітей. Кожен тримає табличку з певним словом. Учень читає їх уголос, після чого рахує кількість приголосних та голосних звуків у кожному. У одному з них приголосних чи голосних більше, тоді як в іншому їхня кількість рівна. Саме таке слово і має виділити дитина. Коли учень це робить, то проходить далі, до наступного етапу завдання, де побачить вже іншу пару слів. Якщо дитина все зробить правильно, то рух між рівнями відбувається миттєво, але якщо допустить помилку, то спочатку побачить на екрані правильну відповідь. Таким чином учень має змогу бачити та аналізувати свої помилки, аби винести з них корисний для себе урок.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.10
Обираємо слово з однаковою кількістю голосних і приголосних
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися