Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Значення слів у людському житті складно переоцінити. Вони використовуються не тільки для називання предметів, опису явищ тощо, а й для вираження емоцій, почуттів та субʼєктивного ставлення до оточуючого світу, в тому числі і до людей. Зокрема це стосується слів, що повʼязані з ввічливістю. Наприклад, ті, які виражають подяку. Такі слова не тільки здатні виражати вже існуючі емоційні звʼязки між людьми, а й встановлювати нові. Саме їх вивченню і присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься малюнок, в якому не важко вгадати певну ситуацію. Наприклад, хлопчик дарує дівчинці квіти. Поряд з малюнком є повноцінна осмислена фраза, яка передає відповідь дівчинки, і у цій фразі є слово, яке відповідає саме за її вдячність, тобто передає цю емоцію. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти це слово чи слова у реченні та виділити. Коли дитина це робить, то малюнок на екрані повністю змінюється. Кожна ілюстрація передає докорінно нову ситуацію, а кожна наступна фраза – нову відповідь або прохання. Незмінною залишається наявність одного слова чи слів, що передають ввічливе ставлення: «будь ласка», «дякую» тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Обираємо ввічливі слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися