Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числівники – імена самостійна частина мови, яка передає кількість предметів, або ж їхній порядок при лічбі, відповідаючи на питання «скільки?» та «котрий?». Прицьому граматично числівники тотожні з іменниками, тобто також мають рід, число, відмінок. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься працювати з граматичними категоріями цієї частини мови, зокрема – з родом і числом. На екрані зображено предмет або групу предметів. Під ним є кілька числівників, які називають кількість цих обʼєктів. Наприклад, зображено Сонце, а під ним числівники: «одне», «одна», «один». Над малюнком міститься кнопка, натискаючи на яку дитина почує звучання цього слова. Оскільки Сонце – іменник середнього роду, то і числівник має бути теж середнього роду. Отже, у цьому прикладі дитина має обрати числівник «одне». Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де буде інший предмет та нові числівники, які описують його кількість. Також кожний етап супроводжується додатковими персонажами – дівчинкою чи хлопчиком, які грають роль інших учнів, що хочуть також виконати вправу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Один, одне чи одна?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися