Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Антоніми – це слова, які мають протилежні значення. Отже ними можуть бути не лише явища та предмети, для називання яких використовуються іменники. Натомість антонімами можуть бути й інші слова: дієслова, займенники (іноді, в залежності від контексту) та прикметники. Ця вправа присвячена роботі саме з протилежними ознаками. На екрані зображено персонажа, який просить, щоб йому передали один з двох зображених біля нього об’єктів. Ці предмети не називаються прямо, але вказуються їхні ознаки, котрі є протилежними. Наприклад, два напої: один гарячий, а другий – холодний. У завданні, що міститься над малюнком, вказано, який саме об’єкт просить персонаж, тож вибрати між двома протилежностями дитині буде просто. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де будуть нові малюнки і, звісно, нові слова, які називають протилежні ознаки. Цікаво, що предмети можуть бути зовсім різні або навіть подібні за всім, окрім однієї ознаки, котра вказується словами-антонімами. Саме вона має бути критерієм вибору для учня. Ця вправа є ефективним тренажером, який використовується для тренування навичок роботи з антонімами та розширює словниковий запас дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Протилежні ознаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися