Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно з правилами української мови, у кожному складі має бути один голосний. Причому кількість приголосних може бути різною. Наприклад, склади бувають відкритими – коли остання літера саме і позначає голосний звук – чи закритими. У закритих складах голосну оточують приголосні з обидвох боків. Тож у першому випадку літер дві, а у другому – три, проте в обох випадках йде мова лише про один склад. Саме ці закономірності і має зрозуміти дитина, виконуючи цю вправу. Перед учнем на екрані зображено певний обʼєкт. Ілюстрація посилює цікавість дитини до виконання завдання. Предмет підписано, причому кожний склад позначено різним кольором. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб порахувати кількість складів та виділити з-поміж кількох варіантів ту цифру, яка відповідає цій кількості. Виконуючи це завдання дитина досягає кращого розуміння того, як саме формуються склади. Після того, як учень зробить свій вибір і дасть відповідь, починається наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії, тільки вже з іншим словом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Рахуємо склади у слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися