Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує досить велика кількість займенників, щоб з їхньою допомогою можна було охопити всі можливі типи іменників і за необхідністю, власне, замінювати їх у реченні. Роль займенника як частини мови і базується на позначенні предмета, але без його назви. В цьому особливість займенників. Якщо іменник використовується для назви одного (або кількох – у випадку з багатозначними словами) об’єкта, то займенник «він» підходить для позначення всіх об’єктів чоловічого роду, які представлені у однині. Це формує так звану родину займенників: «він» – чоловічий рід, «вона» – жіночий, «воно» – середній, «вони» – множина для будь-якого роду. У ході виконання цього завдання учень буде працювати з усією цією родиною. На екрані перед дитиною зображується малюнок. Над ним є питання, у формулюванні якого об’єкт, замість котрого треба поставити займенник, називається. Тож все, що треба зробити дитині – це визначити, який з займенників підходить до цього об’єкту за родом і числом. Зробивши свій вибір, учень проходить на наступний етап завдання, де буде новий малюнок і інший об’єкт. За допомогою цієї вправи учень зможе більш вільно використовувати займенники у спілкуванні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Родина займенників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися