Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найпростіше дитині вивчити ті слова, які використовуються для називання знайомих речей, які учень бачить вдома чи не щодня. Наприклад, побутової техніки. Кожен її вид має свою назву, і ця вправа присвячена саме вивченню даного лексичного пласту. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох побутових предметів. Вони всі підписані. Завдання, яке міститься над малюнками, містить назву предмету, який треба знайти та виділити. Тож все, що має зробити учень – це просто знайти те саме слово, що у завданні до вправи, та натиснути на предмет, ним підписаний. Але легкість завдання не має ввести в оману: насправді, воно грає важливу роль у розвитку словникового запасу дитини, адже, вивчаючи малюнки, учень поступово запам’ятовує назви всіх предметів. Коли дитина робить свій вибір, то проходить далі, на наступний етап. Там будуть інші малюнки та нове завдання. Всі ілюстрації достатньо деталізовані та якісно виконані. Важливо, що навіть якщо учень поквапиться і натисне не туди, то все рівно продовжить виконання завдання, просто спочатку побачить вірний варіант на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Розпізнавання побутової техніки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися