Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки української мови поділяються на дві великі групи: голосні та приголосні. Вони відрізняються одне від одного за способом творення та вимови. Але як голосні, так і приголосні звуки позначаються на письмі за допомогою буквених символів. У ході виконання цього завдання дитина матиме змогу перевірити свої вміння відрізняти один тип літер від інших. На екрані перед учнем є двоє персонажів – два казкових звіра. Кожен з них тримає поле, куди треба перенести літери. Під цими звірятками, власне, літери і знаходяться. У завданні до етапу вказано, до якої тваринки треба перенести приголосні, а до якої – голосні. Учень має виконати це, після чого почнеться наступний етап, де будуть інші звірі та нові літери для розділу. Якщо дитина помилиться і перенесе літеру не туди, куди треба, виконання вправи не закінчиться. Замість цього правильний варіант зʼявиться на екрані, і учень зможе продовжувати виконання завдання, навчившись на власному досвіді і своїх помилках. Це і мотивує дитину і є корисним способом для кращого засвоєння матеріалу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Розподіляємо голосні і приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися