Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені тренуванню вміння дитини розрізняти голосні звуки і приголосні, а також літери, які виражають ці звуки на письмі. Задля кращого засвоєння цього матеріалу учню пропонується пройти цікаву гру, яка відрізняється механікою виконання від попередніх вправ, що урізноманітнить навчальний процес і допоможе дитині краще запамʼятати матеріал. На екрані перед учнем міститься зображення відкритої книги. Всі слова записані тільки на одній сторінці, тоді як друга залишається порожньою. Поряд з книгою зображено персонаж, тож наявність додаткового образу збагачує вправу. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб залишити на цій сторінці всі слова, перша літера яких передає на письмі приголосний звук, і відповідно перенести на іншу сторінку всі, що починаються з голосного. Коли учень це зробить, то перейде до наступного етапу вправи. На ньому дитину чекатимуть нові завдання. Також може змінитись і його формулювання: тепер перенести, наприклад, треба тільки ті слова, що починаються з приголосного. Таким чином дитині кожного разу доведеться вчитуватись у завдання і бути уважною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Розподіляємо слова на сторінках книги
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися