Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова використовуються для низки найрізноманітніших цілей. Але одна з головних серед них – це спілкування. За допомогою слів люди передають інформацію, повідомлення, питають про щось одне в одного та обмінюються думками чи емоціями через лексичне значення слів та інтонацію розмови. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватися створювати діалог: справжню розмову, зображену на письмі. На екрані перед дитиною є частина цього діалогу. Але кілька реплік пропущено. Під зображення розмови є ці репліки. Завдання полягає у тому, щоб перемістити слова кожного зі співрозмовників у правильну позицію: відповідь після питання, питання до відповіді тощо. Важливо, що самі співрозмовники називаються у діалозі, а окрім того ще й зображуються за допомогою досить якісних та деталізованих ілюстрацій. Коли учень доповнює діалог, то проходить на наступний етап завдання, де треба зробити дещо схоже, але з іншою розмовою, зображеною та переданою на письмі через репліки. Навіть якщо учень заплутається і помилиться з розташування цих реплік, він все рівно пройде до наступного етапу, просто спочатку побачить вірний варіант під своїм, хибним. Таким чином дитина може вчитись на своїх помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
Складаємо діалог
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися