Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для того, щоб повноцінно і вільно спілкуватись, просто використовувати літери у хаотичному порядку не можна. Щоб слово набуло зрозумілого значення, літери у його складі мають знаходитись у певному порядку. Розумінню цього та тренуванню вміння працювати з порядком літер у слові й присвячено цю вправу. На екрані перед учнем міститься зображення кількох літер. Вони знаходяться у довільному порядку, тож складають просто ряд буквених символів. Завдання, що ставиться перед учнем, у тому й полягає, щоб з цих літер скласти слово, просто розташувавши їх у правильній послідовності. Оскільки просто вгадати, яке слово має вийти в результаті досить складно, поряд з рядом літер міститься також і малюнок, на якому зображено того чи іншого персонажа або ж обʼєкт. Коли ж учень у правильному порядку переміщує літери і складає необхідну словесну конструкцію, то проходить до наступного етапу завдання, де треба виконати аналогічні дії, тільки вже з іншим рядом літер.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.8
Складаємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися