Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Римування використовується у багатьох випадках і з багатьма цілями. Перше за все, звісно, це поезія. Але також є немало фольклорних мотивів, які мають римовані елементи. Наприклад, скоромовки. Вони були придумані для розвитку дикції та мовних навичок. Авторство, звісно, не збереглось, тож скоромовки – частина усної народної творчості. І співзвучність у них є способом краще запам’ятати текст. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься працювати саме зі скоромовками. На екрані перед учнем зображено одну таку фразу, яка поділена на два співзвучні рядки. Оскільки мета скоромовки полягає саме у розвитку дикції, більша частина тексту складається зі слів, що мають проблемний звук. Коли учень часто промовляє скоромовку, то тренується у вимовлянні цього звука. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає не у читанні скоромовок по кілька разів, а у тому, щоб виділити у тексті ту букву, яка називає звук, вимовляти котрий тренує ця скоромовка. Це, вочевидь, буде звук, який трапляється у тексті найчастіше. Коли учень з-поміж кількох варіантів вибере, на його думку, правильний, то почнеться новий етап з іншою скоромовкою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Скоромовки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися