Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого математичні одиниці, починаючи від чисел і закінчуючи спеціальними арифметичними символами, позначаються на письмі за допомогою спеціалізованих знаків. Наприклад, цифри, які можуть бути як арабські, так і римські. Проте мова має невичерпне багатство, тож недивно, що всі математичні вирази та елементи можуть бути просто написані за допомогою літер. У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься правильно співвідносити назви цифр та їхні символи. Для цього на екрані зображено кілька слів, що означають кількість предметів, називаючи цифри. Такі слова називаються у науці про мову числівниками. Над кожним таким словом є цифра, яка зображена у вигляді повітряної кульки. Але вони заплутані, адже цифра висить не над своїм числівником. Тож завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити кульки так, аби кожна висіла саме над своїм словом. Коли дитина це робить, то проходить до наступного етапу вправи, де треба виконати аналогічну дію, тільки вже з іншими числами і, звісно, з новими словами. Навіть якщо дитина помилиться, то все одно продовжить виконання вправи, просто спочатку побачить правильну відповідь на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.11
Слова і числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися