Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Римування – одна з особливих якостей мови. Цей феномен дозволяє використовувати слова з особливою милозвучністю, підбираючи їх так, щоб закінчення фраз узгоджувалось особливим чином. У ході виконання цього завдання дитина навчиться доповнювати фразу таким чином, щоб вона виходила римованою. На екрані перед дитиною міститься словосполучення. Перший його рядок – це просто склад, що повторюється. Важливо, що для створення рими, останній склад другого рядка теж має бути таким самим. Але останнє слово пропущене. Під цією фразою зображено кілька об’єктів. Назва одного з них закінчується якраз на той самий склад, що так потрібен для римування. Учень має, аналізуючи речення, згадуючи суть поняття рими та назву кожного зображеного об’єкта (бажано в голос), робить свій вибір. Коли дитина ставить на пропущене місце потрібне слово і утворює риму, то проходить на новий етап, де буде інша фраза і, звісно, нові малюнки, один з яких зображує так само об’єкт, назва котрого закінчується на новий потрібний склад. І навіть при допущенні помилки дитина все рівно проходить далі, просто спочатку на екрані з’явиться правильний варіант – тема римування спочатку є досить складною для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Утворюємо чистомовки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися