Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синоніми та антоніми, які використовуються у одному реченні, мають цікавий ефект. Вони привертають увагу співрозмовника або читача до описуваного питання чи об’єкта завдяки сильному емоційному ефекту, докладності опису та образності мови. Тому не дивно, що антоніми та синоніми часто використовувались у загадках. На екрані дитина бачить якраз одну з них. У ній є антоніми чи синоніми, про що повідомляється у завданні до етапу. Учень має виділити ці слова, після чого відгадати загадку. Зробити це буде легко, адже під нею є кілька варіантів відповіді. Коли дитина виконує те, що треба, то проходить на новий етап, де буде вже зовсім інша загадка. Кожна супроводжується ілюстрацією, на якій зображено те, про що йдеться у тексті. Це водночас є і підказкою, і способом підсилити цікавість дитини до виконання вправи. Ці ілюстрації, хоча й займають невелику частину екрану, досить докладно зображують певні предмети, мають деталізоване та якісне оформлення і привертають увагу учня, стимулюють концентрацію та допомагають краще запам’ятати кожну загадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Відгадуємо загадки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися