Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У світі існує більше двох сотень країн. Всі вони чимось та й відрізняються одна від одної, тому географія – одна з дисциплін особливо цікавих для дітей завдяки різноманіттю екзотичних моментів та культурних особливостей. У ході виконання цього завдання дитина буде вчити саме географічні дані про різні країни світу. На екрані перед учнем міститься текстова інформація. Кілька речень складаються у справжню маленьку статтю. Кожне описує певну особливість країни, про яку йде мова. Завдання, що має виконати дитина, полягає у тому, щоб впізнати цю країну та обрати її назву з-поміж кількох варіантів. Виконати цю вправу дуже легко, адже назва країни неодноразово згадується у самому тексті. Отже, коли дитина виконує цю вправу, вона тренує вміння сприймати текстову інформацію в цілому, але разом з тим – і знаходити в ній потрібні слова. Окрім того, це завдання є дуже цікавим з пізнавальної точки зору. Кожен текст (а зробивши свій вибір дитина проходить на наступний етап, де треба ознайомитись з новою країною) супроводжується досить симпатичними та деталізованими ілюстраціями, що присвячені новій державі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Впізнаємо країну
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися