Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аби краще запамʼятати правильний порядок літер у алфавіті, необхідно використовувати різні типи тренажерів. Ця вправа має формат виконання, який відрізняється від попередніх завдань, тож учню буде цікаво, хоча й у ході виконання цього завдання треба буде працювати з літерами у алфавітному порядку. На екрані дитина бачить перед собою частинку абетки. Але одну з літер пропущено. Під буквеним рядом міститься кілька варіантів того, яка саме літера має бути на порожній частині. Дитина пригадує порядок букв, обирає літеру, яка на думку учня підходить для того, щоб доповнити ряд, переміщує її туди. І після цього учень проходить далі, на наступний етап завдання, де бачить вже іншу частину алфавіту, нову порожню частину ряду. При цьому завдання має цікаве художнє оформлення: персонажі, які допомагають учню, тримають рамку для порожнього місця. Таким чином, на екрані окрім, власне, самих літер, є також додаткові елементи, чия роль подвійна. З одного боку вони роблять завдання більш цікавим, а з іншого – відволікають увагу дитини, що змушує її докладати більших зусиль для збереження зконцентрованності, що в свою чергу робить вправу більш ефективною, бо учень краще запамʼятає урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Вставляємо літеру в абетку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися