Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 У ході виконання цього завдання дитина вчитиметься доповнювати словесні конструкції тими літерами, яких бракує. На екрані перед учнем міститься зображення певного предмета. Під ним міститься написана літерами назва цього обʼєкту. Але у цьому слові бракує однієї літери. Замість неї є порожнє поле. Окрім того, на екрані також зображено пташку, яка знаходиться біля цього предмета та слова. Дитина має допомогти саме цьому персонажу, тож вправа має сильний інтерактивний елемент. Важливо, що учень має самостійно вписати у порожнє поле потрібну літеру, а не просто вибрати її з-поміж кількох інших. Ця вправа є досить цікавою та цілісною грою: пташка виступає у ролі персонажа, якому потрібна допомога, а зображення предмета, назву якого треба доповнити, є підказкою на випадок, якщо неповнота слова заплутає дитину. Коли учень вписує у порожнє поле потрібну літеру, то проходить на наступний етап завдання, де буде інше слово (а отже і малюнок), а також інша пташка, яка просить про допомогу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Вставляємо пропущений приголосний/голосний
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися