Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння відрізняти живих істот від штучно створених об’єктів або просто від неживих предметів є дуже важливим для створення вірної картини навколишнього світу дитини. У ході виконання цього завдання учень буде тренувати саме це вміння. На екрані перед дитиною міститься пара об’єктів. Вони подібні за кольором, трохи схожі за формою, а пропорції малюнка роблять і їхні розміри відносно однаковими. Проте між ними є суттєва відмінність – один з зображених предметів є живою істотою. Тоді як інший – ні. Над парою ілюстрацій є завдання, у якому вказано, що саме має обрати дитина: живу істоту чи неживий об’єкт. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де на нього чекатиме нова пара об’єктів. Важливо, що всі ілюстрації виконані якісно та яскраво, отже учню буде легко розібратись з тим, що саме зображено на екрані. І навіть якщо дитина заплутається і невірно дасть відповідь на питання того чи іншого етапу, то все рівно пройде на наступний рівень, просто спочатку побачить правильний варіант. Кожен малюнок підписано, тож учень не тільки грається з картинками, а й вивчає назви нових для себе предметів або ж закріплює знання назв вже відомих.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.3
Вибираємо істоту\неістоту з поданих малюнків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися